ABSOUND  jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą techniczną, nagłaśnianiem, oświetlaniem wszelkich koncertów, imprez i eventów. Produkcja imprez – realizacja dźwięku i kreatywne oświetlenie nie jest dla nas tylko pracą – to przede wszystkim wielka pasja. Dzięki doświadczeniu, które przez wiele lat pracy udało nam się zdobyć, potrafimy przemienić najprostszą imprezę w niepowtarzalne wydarzenie.

 

Zapewniamy profesjonalny zespół pracujący na sprzęcie najwyższej jakości, zgodnym z riderami technicznymi polskich i zagranicznych wykonawców. Każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie, na prośbę klienta możemy zapewnić zespół muzyczny, bądź inne atrakcje uświetniające imprezę. Tym, co nas wyróżnia spoza konkurencji jest nasze podejście: nawet mały firmowy bankiet, czy nieduży event powinny być obsłużone na najwyższym poziomie.

 

 

 INFORMACJE WSTEP

ABSOUND  jest firmą zajmująca się nagłośnieniem, oświetleniem, multimedią oraz konstrukcjami scenicznymi zapewniając kompleksową obsługę techniczną koncertów, wszelkich imprez i eventów. Bogate zaplecze techniczne pozwala na realizację przedsięwzięć od małych, klubowych koncertów po skomplikowane imprezy na wiele tysięcy osób.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, oraz przykładowymi zdjęciami z naszych realizacji w poniższych działach!

 

 

Koncerty, imprezy plenerowe i klubowe

Mały koncert klubowy, albo impreza plenerowa na wiele tysięcy osób? Nie ma dla nas wyzwań niemożliwych!!!

 

Targi, konferencje i eventy firmowe.

To co nas wyróżnia przy realizacjach targowych, konferencjach czy różnego rodzaju eventach firmowych to dbałość o nawet najmniejszy szczegół. Wiedząc, że wydarzenie które realizujemy wpływa na wizerunek firmy klienta, staramy się pokazać je w jak najlepszym świetle… i dźwięku!

Imprezy okolicznościowe, wesela, studniówki.

Dla osób, które chcą uatrakcyjnić swoje wesele, studniówkę lub inną imprezę okolicznościową proponujemy wyjątkowe rozwiązania.

W naszej ofercie znaleźć można m.in. oświetlenie zarówno sali jak i całego budynku, „ciężki dym” unoszący się przy pierwszym tańcu tuż nad ziemią, pokaz świateł czy profesjonalne nagłośnienie imprezy nawet na wiele tysięcy osób.

Oświetlenie architektoniczne

Oświetlenie sali, całego budynku lub innych obiektów? A może spektakularny pokaż świateł?

Pomożemy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły!

 

Konstrukcje sceniczne

W naszej ofercie obok nagłośnienia i oświetlenia znaleźć można również konstrukcje sceniczne, pozwalające budować sceny, wybiegi czy stoiska targowe w przeróżnych kształtach. W ich skład wchodzą m.in.:

  • Podesty sceniczne o regulowanej wysokości
  • Konstrukcje aluminiowe QuadroSystem 290
  • Zadaszone sceny z atestami
  • Podnośniki i dźwigi do konstrukcji scenicznych, oświetlenia itd.

 

TELEBIMY /MULTIMEDIA

Telebim LED SMD Pixel P5

Telebim LED SMD Pixel P10

Telebim LED RGB Pixel Virtual P10

Telebim LED RGB Pixel Virtual P8

Telebim LED RGB mobilny na przyczepie 15m2 virtual P10

 

 

Wynajem sprzętu oraz obsługi technicznej.

Oprócz kompleksowej obsługi technicznej oferujemy również wynajem sprzętu z zakresu nagłośnienia, oświetlenia czy konstrukcji scenicznych.

Zapewnić możemy także usługi wykwalifikowanej i doświadczonej kadry w postaci realizatorów dźwięku i światła, oraz techników scenicznych.

 

 

Masz pytania lub potrzebujesz wycenę?  Zadzwoń 697-681-703

ABSOUND

Arkadiusz Bach

84-242 Luzino

ul. Machalewskiego 11

tel: 697 681 703

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.absound.info.pl